§ 1
Interneto parduotuvė, veikianti www.automobiliuaudinys.lt (toliau - internetinė parduotuvė), priklauso bendrovei „Inter Tap“. (toliau - Pardavėjas), kurios registruota buveinė yra ul. Bielska 26 A, Pisarzowice 43-332, tel. 33 822 41 84.
§ 2
Pardavėjas parduoda savo prekes per internetinę parduotuvę.
§ 3
Užsakymus internetinėje parduotuvėje gali pateikti tik vyresni nei 18 metų žmonės.
§ 4
Pardavimas vyksta internetu per nuotolinę sutartį tarp užsakovo (toliau - Pirkėjas) ir Pardavėjo.
§ 5
Užsakymo prielaida yra tai, kad Pirkėjas užpildė tinkamą internetinės parduotuvės formą.
§ 6
Pirkėjo užsakymas reiškia šių taisyklių nuostatų priėmimą.
§ 7
Pardavėjas pasilieka teisę pasitraukti iš užsakymo, jei Pirkėjo užsakymo formoje pateikti duomenys yra neišsamūs, neteisingi ar netikslūs.
§ 8
Pardavėjas patvirtins užsakymo priėmimą internetu gavimo metu. Be to, Pardavėjas elektroniniu būdu informuos Pirkėją apie užsakymo statuso pasikeitimus.
§ 9
Jei, pateikus užsakymą, atrodo, kad šiuo metu užsakyta prekė nepasiekiama, Pirkėjas elektroniniu paštu arba telefonu nedelsdamas informuos asmenį, įgaliotą susisiekti su Pirkėju. Tačiau šis laikotarpis bus pratęstas, jei jis patenka į valstybines šventes. Tokios situacijos atveju Pirkėjas turi teisę atšaukti užsakymą.
§ 10
Pardavėjas įsipareigoja per 21 darbo dieną nuo užsakymo patvirtinimo dienos išsiųsti Pirkėjui užsakymą.
§ 11
Pardavėjas siunčia siuntą Pirkėjui per kurjerių įmonę, su kuria jis šiuo metu bendradarbiauja.
12 straipsnis
Internetinėje parduotuvėje esančių siūlomų daiktų kainos yra išreikštos lenkų zlotais ir apima PVM.
§ 13
Siuntimo išlaidos užsakymo formoje arba parduotuvės darbuotojo nurodytu dydžiu bus pridėtos prie visos užsakymo vertės ne vėliau kaip patvirtinus užsakymą. Siuntimo kaina gali keistis, palyginti su užsakymo formoje nurodyta suma, jei užsakymas susideda iš įvairių tiekėjų produktų. Pirkėjui bus nedelsiant pranešta apie internetinės parduotuvės darbuotojo pervežimo išlaidų pasikeitimą.
§ 14
Vežimai vykdomi tik Lenkijos Respublikos ribose.
§ 15
Pirkėjas yra įpareigotas surinkti užsakytas prekes, o apmokėjimas už užsakytas prekes turi būti apmokėtas pagal pasirinktą mokėjimo formą.
§ 16
Pirkėjas gali atsisakyti surinkti ir sumokėti už užsakytas prekes tik tuo atveju, jei vežimo objektas sugadinamas arba sunaikinamas.
§ 17
Pirkėjas sutinka, kad tam tikra siūlomų produktų dalis gaminama rankomis, o tai neleidžia visiškai pakartoti pateikto pasiūlymo. Šie skirtumai gali būti taikomi tik nedideliam spalvos, formos ar dizaino laipsniui.
§ 18
Pardavėjas deda visas pastangas siekdamas užtikrinti, kad internetinėje parduotuvėje pateiktos gaminio nuotraukos atspindėtų tikrąją produktų išvaizdą, tačiau tai neturi įtakos jų rodymui vartotojo prietaiso ekrane. Todėl, jei turite kokių nors abejonių dėl produkto (ypač dėl spalvos), kreipkitės į pardavėją. Galite užsisakyti kelis pasirinktų produktų pavyzdžius nemokamai.
§ 19
Pagal 2014 m. Gegužės 30 d. Vartotojų teisių aktą (2014 m. Birželio 24 d. Įstatymų leidinys, 827 punktas), Pirkėjas - vartotojas gali atsisakyti sutarties be motyvų per 14 dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos. - Vartotojų. Grąžinamos prekės turi būti išsiųstos nepakeistos būsenos (jei ji turėjo originalią pakuotę, ji turi būti pateikta) kartu su rašytiniu pareiškimu apie sutarties atsisakymą arba išankstinį pranešimą apie sutarties atsisakymą: sklep@hurtownietapicerskie.pl ir pakuotėje gautą specifikaciją arba PVM sąskaitos faktūra. Prekių grąžinimas Pardavėjui vyksta Pirkėjo - vartotojo sąskaita. Bet kokie įbrėžimai, spalvos pasikeitimai ar panašūs mechaniniai pažeidimai, kurių atsiradimas gali reikšti netinkamą prekių tvarkymą, dėl to nepripažįstamas reikalavimas. Norint grąžinti prekes, būtina iš anksto susisiekti su pardavėju. Pagal meną. 38 aukščiau įstatymo, atsisakymas iš sutarties netaikomas produktams, parduodamiems dabartiniais arba kvadratiniais metrais ir supjaustyti iš ritinio ir originalios pakuotės su cheminėmis medžiagomis, atidarytomis po pristatymo.
§ 20
Grąžinimo atveju mokėtina suma bus perkelta į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą arba paštu per 7 darbo dienas nuo grąžintų prekių gavimo dienos. Grąžinamą sumą krepšelis sumažins